BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

tömegközlekedés

03.
03.
23:29

A kormányhivatal leállíttatta az új hódmezővásárhelyi buszjáratot

Újabb hullámot vetett a hódmezőváráshelyi buszos személyszállítás ügye, a kormányhivatal felfüggesztette az új szolgáltató cég működését. A város a helyi igények felmérésével hétfőn indította el az új menetrend szerinti buszjáratot, amit két hétig ingyenesen használhatnak az utasok. Az állami Volánbusz szerint a város hivatalosan nem értesítette a közszolgáltatási szerződésének felmondásról, Márki-Zay Péter polgármester szerint viszont megtették ezt.

Szerző(k):
Domokos Erika