BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

theresa_may

10.
04.
14:01

May a londoni magyaroknak is üzent

Theresa May szerdán a Konzervatív Párt manchesteri kongresszusán leszögezte, hogy London azt szeretné, ha a Nagy-Britanniában élő és dolgozó külföldi EU-állampolgárok a brit uniós tagság megszűnése után is az országban maradnának. Felszólalásában - amelyet kisebb biztonsági incidens zavart meg - a brit miniszterelnök elnézést kért a nyári parlamenti választásokon elért váratlanul gyenge konzervatív eredményért - írja az MTI.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan