Theresa May maga vezeti a brexit-tárgyalásokat
Theresa May kormányfő fogja vezetni a brit európai uniós tagság megszűnésének feltételeiről szóló tárgyalásokat az Európai Bizottsággal a jövőben. Ezt maga a miniszterelnök jelentette be kedden a törvényhozásnak küldött nyilatkozatában.




