Kitiltanák a villanyautót egy társasházból, itt az újabb konfliktusforrás
Egy Tesla-tulajdonos a Redditen arról posztolt, hogy a társasház, ahol lakik, megtiltotta, hogy a területén villanyautóval parkoljanak.
Kitiltanák a villanyautót egy társasházból, itt az újabb konfliktusforrás
Egy Tesla-tulajdonos a Redditen arról posztolt, hogy a társasház, ahol lakik, megtiltotta, hogy a területén villanyautóval parkoljanak.
Trump-hatás? Óriási kaszában a korábbi demokrata-párti milliárdos
Igen „szórakoztatóan” alakult a világ leggazdagabb embereinek vagyona az év eleje óta: elsőre azt gondolhatnánk, hogy azok, akik látványosan beálltak Donald Trump mögé, jól helyezkedtek, és ez majd a vagyonukon is meglátszik majd. Nos, a piac „büntetett”, legalábbis egy sor techmilliárdos több tízmilliárd dollárt bukott év eleje óta, de a rekordot ebben is Elon Musk tartja, pedig őt Trump még a kormányába is bevette. Idén eddig a legnagyobb nyerőben egy 94 éves befektető van, aki a korábbi kampányokban látványosan kiállt a demokratapárti jelöltek mellett.
Feleszméltek a kkv-k, sorakoznak ezekért az autókért
Egyre gyűlik azoknak a vállalkozásoknak a száma, amelyek pályázat útján jutnának elektromos autóhoz. A legtöbben a BYD termékeit célozták meg.
Beragadt a forint, a sztorit most az állampapírpiacon írják
Napok óta stabil teljesítményt nyújt a forint, az euróval szemben 397-401 közt zajlik a kereskedés. Nagyobb sztori azonban, ami az állampapír hozamokkal és a 90 ezer pont fölé megérkező BUX indexszel történik. Ez az Economx heti tőkepiaci összefoglalója.
Kétszer jártak rosszul, akik a tengerentúlon fektettek be
Látványos mínuszt mutatnak idén a tengerentúli tőzsdeindexek, ez pedig kétszeresen fájdalmas azoknak, akik a forintban felhalmozott megtakarításaikat fektették be amerikai részvényekbe.