BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

terv

11.
01.
17:28

Új esélyt kellene adni a Putyin nélküli Oroszországnak

A nyugati szakértők egy része úgy véli, hogy Oroszországot a háború befejezése után – amely szerintük csak Vlagyimir Putyin államfő rezsimjének bukása után képzelhető el –, hasonlóan kell "megrendszabályozni", mint a második világháború után Németországot és Japánt. Ehhez persze stratégiai vereséget kéne mérni az országra, ami nem látszik sanszosnak, de nem is ez a fontos, hanem az, hogy nem ezt a célt kellene kitűzni, hanem esélyt kellene adni az orosz társadalomnak.

Szerző(k):
Komócsin Sándor