Mit akar nálunk a volt KGST-bank? - Megszólaltak a bank vezetői
Budapestre költözött a Nemzetközi Beruházási Bank (NBB), és ezzel létre jött az első kelet-közép-európai központú fejlesztési bank - jelentették be a bank vezetői kedden, és ismertették a pénzintézet stratégiai terveit, valamint az intézmény elnöke reagált az őt és a bankot ért kritikákra is.




