Jövőre újabb adókönnyítés jön?
A jövő évi költségvetés a fegyelmezett gazdálkodás elvét kiindulópontként szem előtt tartva újra mindenkinek lehetőséget teremt az előrelépésre - jelentette ki a Pénzügyminisztérium (PM) államháztartásért felelős államtitkára kedden Egerben, a XIX. önkormányzati költségvetési és adókonferencián az MTI szerint.




