Imádják a magyarok a roamingot
A roamingdíjak tavaly júniusi eltörlése óta a magyarok többet használják a mobiltelefonjukat külföldi utazáskor, a hívások száma és az adatforgalom is emelkedett - derül ki a mobilszolgáltatók MTI érdeklődésére küldött adataiból.




