Az Alkotmánybíróság nem lát kivetnivalót az iskolai telefon-tilalomban
Elutasította az az Alkotmánybíróság az iskolai telefonhasználat tilalmával kapcsolatosan benyújtott alkotmányjogi panaszt. Az alkotmánybírók között azonban akadt olyan, aki szerint már a panasz benyújtása is jogtalan volt.




