Tehéndömping lesz Budapest utcáin hétfőn
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) elnöke fogadja a tejtermelők képviselőit a hétfői termelői demonstráció alkalmával, Oravecz Márton a petíció átvétele mellett egyeztetésre is várja az ágazati képviselőket - adta hírül a Nébih.



