Végre kitört Budapest - lehet, a legrosszabbkor
Az elmúlt napokban megerősítést nyert, hogy a BUX index kitört évek óta tartó alulteljesítő trendjéből a vezető tőzsdékkel szemben. A rossz hír az, hogy ha medvepiac lesz, akkor ez csak arra lesz elegendő, hogy kisebbet essünk.



