Mégsem járnak olyan jól az önkormányzatok az adósságátvállalással?
Az utolsó pillanatban egy büntetőszabállyal olyan korlátot épít be a kormány az önkormányzati adósságrendezési eljárásba, ami alapján akár az adósságra szánt összeg hatvan százalékától is eleshet a helyhatóság - írja a Népszabadság.




