Újra tárgyalóasztalhoz ülhetnek a koreai vezetők
Kölcsönös tiszteletre van szükség, és az előítéleteket is hátra kell hagyni annak érdekében, hogy Észak-és Dél-Korea békével keljen fel a tárgyalóasztaltól - mondta Kim Jo Dzsong, az észak-koreai vezető, Kim Dzsongun testvére.




