BUX 139987.90 0,26 %
OTP 45960 -0,02 %
header

tárgyalás

01.
24.
17:11

Audi-sztrájk: áll a gyár, de a munkáltató nagyon elfoglalt

Csütörtök reggel 6 órától megkezdődött győri Audi gyárban meghirdetett egyhetes sztrájk, amelyben a délelőttös kollégák gyakorlatilag teljes létszáma részt vett, így kijelenthető, hogy egészében megállt a gyár -olvasható az Audi Hungária Független Szakszervezet (AHFSZ) közleményében. Új fejlemény, hogy péntek délután tárgyalóasztal mellé ülhetnek a munkáltatóval.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss