Indul az osztogatás: szeptember 1-jétől 34 százalékkal emelik a tanárok bérét (bővített)
Átlagosan 34 százalékkal emelkedik százötvenezer pedagógus illetménye szeptember 1-jétől - jelentette be Balog Zoltán emberierőforrás-miniszter szerdán Tatabányán sajtótájékoztatón.




