BUX 139038.67 -0,19 %
OTP 45310 0,02 %
header

támadás

03.
15.
14:52

Újabb NATO-ország fölé küldtek egy orosz drónt, az ukrán légvédelem lőtte le

Orosz drón lépett be Lengyelország légterébe, amelyet az ukrán légvédelem is becélzott. Az eszközt a keleti ország felett lőtték le, amikor az visszatért a háborús övezetbe. Az elmúlt időszakban több drón is berepült NATO-országok fölé: a múlt héten a magyar légtérből Horvátországba szállt át és zuhant le egy eszköz. Hétfőn Romániában fogtak el egy orosz eszközt.

Szerző(k):
Szabó Dániel