BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

t-mobile

12.
15.
08:47

Fogynak a SIM-kártyák Magyarországon

Folytatódott a hívásfogadásra képes aktív SIM kártyák és az aktív kártyák számának csökkenése a magyarországi mobilpiacon – derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság novemberi, a mobil hangszolgáltatásokról szóló gyorsjelentéséből. Összességében az előfizetések száma 20 ezerrel lett kevesebb októberhez képest, míg az utolsó három hónapban forgalmat generáló SIM-kártyák mennyisége 16 ezerrel csökkent. Novemberben a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 főre 115,4 SIM-kártya jutott.

Szerző(k):
Economx