Szomorú bejelentést tett a McDonald\'s
A McDonald\'s nem szponzorálja többé az olimpiákat. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság pénteki bejelentése szerint a felek megállapodtak az egyezség azonnali megszüntetéséről, amelyből így három évvel korábban lépett ki az amerikai cég - írja az MTI.




