Lakásmenet lesz délután Budapesten
A lakhatáshoz való jogért tüntetnek szombaton délután Budapesten, A Város Mindenkié (AVM) csoport már 7. alkalommal megszervezett Lakásmenete a magyarországi lakhatási válságra hívja fel a figyelmet, rámutat a kormány és az önkormányzatok felelősségére, a lehetséges megoldásokra és a hosszútávon működő lakáspolitikai program szükségességére.




