Mélyponton az amerikai-orosz kapcsolatok - ez így nem mehet tovább
Munkacsoportot hoz létre az Egyesült Államok és Oroszország a kétoldalú viszony stabilizálása érdekében - jelentette ki Rex Tillerson amerikai külügyminiszter, az orosz hivatali partnerével, Szergej Lavrovval közösen megtartott szerda esti moszkvai sajtóértekezletén.




