Rekordösszegű beruházással zárta a tavalyi évet Magyarország
Több mint 13 milliárd eurónyi beruházást érkezett Magyarországra tavaly, ami rekordnak számít – jelentette be Facebook-oldalán Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
Rekordösszegű beruházással zárta a tavalyi évet Magyarország
Több mint 13 milliárd eurónyi beruházást érkezett Magyarországra tavaly, ami rekordnak számít – jelentette be Facebook-oldalán Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
Autóváros lesz Szegedből, filippínó „autószerelőkkel"
Újabb részletek derültek ki a kínai BYD beruházásról, amelyet a világ egyik vezető elektromos autógyártója tervez Szegedre.
Hivatalos: eltörölték a Magyarországra nézve súlyos kockázatokat jelentő törvényt
A Magyarországra irányuló földgázszállítások extraadóját megszüntető törvény ma hivatalosan megjelent a bolgár közlönyben és ezzel hatályba lépett - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a közösségi oldalán pénteken.
Kezdődik: Szeged az elektromos autógyártás európai fellegvára lesz
A BYD igazgatósága 224 tárgyalási fordulót követően úgy döntött, hogy Szegeden építi fel első üzemét a kontinensen, amely hazánkban immár a hatodik autógyár lesz.
Felértékelődött a jószomszédi kapcsolat jelentősége Szlovákiával
A magyar külgazdasági és külügyminiszter szerint most olyan kormány van Budapesten és Pozsonyban is, amely ebben érdekelt.