Koronavírus: Németországban egy hétig még várnak az újabb szigorítással
Egyelőre nem szigorítják tovább a koronavírus-járvány második hulláma miatt a hónap elején bevezetett korlátozásokat Németországban - jelentették be az MTI szerint hétfőn Berlinben. A tartományi vezetők legnagyobb része szerint még egy hétig várni kell az újabb intézkedésekkel. Nem várható lazítás a szabályokban.




