A MOK elnöke szerint vissza kellene térni a védettségi igazolvány használatához
A MOK elnöke a védettségi igazolvány használatának visszahozását javasolja, mert ezzel növelhető lenne az oltási kedv.
A MOK elnöke szerint vissza kellene térni a védettségi igazolvány használatához
A MOK elnöke a védettségi igazolvány használatának visszahozását javasolja, mert ezzel növelhető lenne az oltási kedv.
Szerbia már újra szigorít
Szerbiában visszatérnek a járvány miatt szükségessé vált korlátozások, pontosabban újra szigorúan be fogják tartatni azokat, ugyanis valójában nem szüntették meg a korlátozó szabályokat.
Korlátozások a lengyeleknél, az oltás kifizetődő lehet
A lengyel kormány már a járvány negyedik hullámára készül, de nem akarják egy az egyben visszahozni a korábbi korlátozó intézkedéseket. Azoknak, akiket beoltottak könnyebb lehet a dolguk.
Delta variáns: Izrael zárlatra készül
Augusztus 8-tól szigorításokat vezetnek be Izraelben, szeptembertől elkerülhetetlennek tűnik a zárlat.
Ismét változtak a beutazási szabályok Ausztriába
Életbe lépett kedden az osztrák egészségügyi minisztérium azon rendelete, amelynek értelmében a Spanyolországból, Hollandiából és Ciprusról érkezőkre a koronavírus-járvány miatt szigorúbb beutazási szabályok vonatkoznak, mint Európa többi országára - írja az MTI.