BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

szerződés

01.
15.
09:05

Jó hír jött az építőiparból

Az elmúlt év novemberében az építőipari termelés volumene 31 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbi, alacsony bázist. Mindkét építményfőcsoport termelése nőtt: az épületek építésének volumene 29, az egyéb építményeké 34 százalékkal. A szezonálisan és munkanaphatással kiigazított indexek alapján novemberben, az előző hónaphoz képest 1 százalékkal csökkent a termelés - közölte a KSH.

Szerző(k):
Szepesi Anita