Jó hír jött az építőiparból
Az elmúlt év novemberében az építőipari termelés volumene 31 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbi, alacsony bázist. Mindkét építményfőcsoport termelése nőtt: az épületek építésének volumene 29, az egyéb építményeké 34 százalékkal. A szezonálisan és munkanaphatással kiigazított indexek alapján novemberben, az előző hónaphoz képest 1 százalékkal csökkent a termelés - közölte a KSH.




