BUX 140025.02 0,29 %
OTP 45940 -0,07 %
header

szép-kártya

01.
14.
09:59

Már nem a béremelést spórolják meg a cégek a cafetériával

Hiába nőtt jelentősen a vállalkozások energiaköltsége, a korábbi válságokkal szemben most nem tehetik meg, hogy a fizetések befagyasztásával spóroljanak. Az érdekképviseleti beszámolók szerint az sem jellemző egyelőre, hogy a gazdasági szereplők a bérek rendezése helyett a juttatások emelésével kompenzálják a dolgozókat. Ösztönzőnek viszont továbbra is jó választás a cafetéria.

Szerző(k):
Nagy Kristóf