Folytatódik a nyomozás a faddi és a gerjeni csatornaépítés ügyében
Múlt pénteken a Tolna Megyei Adóhivatal Bűnügyi Igazgatóságának munkatársai őrizetbe vették, e hét hétfőjén pedig szabadon engedték a faddi és a gerjeni polgármestert - tudta meg a NAPI Gazdaság. Mindkettőjüket jogosulatlan gazdasági előny megszerzésével gyanúsítják a központi céltámogatással megvalósuló szennyvízcsatorna-beruházás kapcsán.
