Felosztotta az egészségügynek szánt pénzt a kormány
A kormány pénteken felosztotta azt az 50 milliárd forintot, amit a központi költségvetés módosítása révén az egészségügyi tárca plusz forrsáként még az idén felhasználhat a gyógyító-megelőző ellátás támogatására – jelentette be Csehák Judit, az egészségügyi tárca vezetője.
