Nagy változás jöhet áfa-fronton
Nagyobb teret kaphat a jövőben az elektronikus számla, ugyanis 2012 júniusában változnak az erre vonatkozó jogszabályok. Jövő januártól áfafizetésben újra lehet alkalmazni a pénzforgalmi szemléletet, vagyis az áfát csak akkor kellene befizetni, ha a pénz megérkezik. Ez utóbbiról azonban még nem született meg a kormányzati döntés − ám a kormány politikája ebbe az irányba tart.



