Búcsút inthetnek a Balatonnak a kispénzű magyarok
Elveszik a balatonszemesi kempinget a sátoros, lakókocsis üdülőktől, hogy a luxus megfizetésére képes vendégeknek adják át. Az indok: megváltozott a világ.
Búcsút inthetnek a Balatonnak a kispénzű magyarok
Elveszik a balatonszemesi kempinget a sátoros, lakókocsis üdülőktől, hogy a luxus megfizetésére képes vendégeknek adják át. Az indok: megváltozott a világ.
Új elnöke van a Szállodaszövetségnek
Január elsejétől Flesch Tamás, a Continental Group tulajdonos ügyvezetője, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének (MSZÉSZ) jelenlegi alelnöke tölti be a szállodaszövetség elnöki tisztségét a szervezet közgyűlésének csütörtöki döntése értelmében - írja az MTI.
Gigantikus golfközpontot hoz létre Széles Gábor
A kelet-közép-európai térség egyik legnagyobb turisztikai fejlesztése lett a zalacsányi golfcentrum. A 77 milliárd forintos beruházás jövőre egy wellness központ és egy gyógyvizes tó kialakításával, valamint a hozzájuk kapcsolódó lakópark és ötcsillagos hotel építésével folytatódik.
Tovább nőtt a turizmus
Szeptemberben tovább nőtt a szálláshelyek vendégéjszakában mért vendégforgalma - derül ki a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) adataiból.
45 milliárdért tűnnek el a háromcsillagos szállodák
A következő 3-5 évben több tízmilliárdos fejlesztések kezdődhetnek a Hunguest Hotelsnél; fokozatosan kategóriát váltanak a háromcsillagos szállodáik, ami a szolgáltatásokban és az ingatlanok állapotában minőségi szintlépést jelent a vendégeknek – írja a Magyar Idők a szállodalánc vezérigazgatóját idézve.