Döcögve indul az új kormányzati rendszer - pénzbírság is lehet a következménye
Már július 1-én el kellett volna induljon a mindenre kiterjedő adatgyűjtés a szállodavendégekről, amelyet aztán az állami Nemzeti turisztikai adatszolgáltató központba továbbítanának, de még kevés az engedélyezett szoftver, így csak a szállodák töredéke kapcsolódott rá a rendszerre.




