Jó évet zártak hazai szállodák
A tavalyi év minden mutatót érintően rekordév volt a magyarországi szállodáknak - derül ki a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ) legfrissebb, MTI-hez eljuttatott elemzéséből.
Jó évet zártak hazai szállodák
A tavalyi év minden mutatót érintően rekordév volt a magyarországi szállodáknak - derül ki a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ) legfrissebb, MTI-hez eljuttatott elemzéséből.
Ebben már elértük az osztrák színvonalat
A magyar vendéglátás ár-érték aránya elismerten kedvező, de az ágazat további fejlődése érdekében a minőséget és a fizetőképes külföldi keresletet kell megcéloznia - mondta Princzinger Péter, a Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány kuratóriumának elnöke szombaton az M1 esti műsorában az MTI szerint.
Új szállodákat nyitottak a szomszédban
Két új szállodát nyitott az Orbis Hotel Group Szlovéniában, az egységek AccorHotels márkanév alatt működnek január vége óta - adta hírül a cég.
Magyarok árasztották el tavaly a hazai szállodákat
Decemberben 7,4 százalékkal nőtt a szálláshelyek vendégforgalma. A külföldi vendégek által eltöltött éjszakák száma 6, a belföldi vendégek által eltöltötteké 8,8 százalékkal meghaladta az előző év azonos időszakit. A kereskedelmi szálláshelyek - folyó áron számolt - összes bruttó árbevétele 14 százalékkal emelkedett - közölte a KSH.
Végleg eltűnik Budapest egyik legrondább hotele
Lebontják a magára hagyott és totálisan lepusztult, XII. kerületi Hotel Olimpiát - szúrta ki a kerületi lap hírét a 24.hu.