A tech óriások szerint káros a számonkérés
Az olyan technológiai óriáscégek mint a Facebook vagy a Twitter megakadályoznák az Európai Unióban a tartalmi számonkérés szigorítását. A vállalatok szerint a jelenleg tárgyalt szabályozási terveknek összességében káros hatásai lennének.




