Erőt demonstrál a kormány: visszatartja az MTA jövő negyedévi támogatását
A Magyar Tudományos Akadémia (MTA) arra kéri Palkovics László innovációs és technológia minisztert, hogy ne tartsa vissza az akadémiai kutatóhálózat 2019. első negyedévi finanszírozását - mondta Lovász László elnök a köztestület rendkívül közgyűlése utáni sajtótájékoztatón az MTI tudósítása szerint.




