Még mindig túl erős a frank Svájcnak
A svájci frank túlértékelt, és a kormány azt szeretné, ha az exportőrök érdekeit figyelembe véve gyengébb lenne a nemzeti fizetőeszköz - közölte Varsóban a svájci gazdasági miniszter a lengyel kollégájával együtt tartott sajtótájékoztatón.


