Jönnek az újabb stratégiai megállapodások
Újabb négy magyarországi nagybefektetővel köt stratégiai megállapodást a kormány a Magyar Közlönyben csütörtökön megjelent kormányhatározat szerint.
Jönnek az újabb stratégiai megállapodások
Újabb négy magyarországi nagybefektetővel köt stratégiai megállapodást a kormány a Magyar Közlönyben csütörtökön megjelent kormányhatározat szerint.
Megvan a 23. stratégiai megállapodás
Stratégiai partnerségi megállapodást kötött a kormány a Sanofi gyógyszeripari vállalattal kedden Budapesten.
Újabb multival köt stratégiai megállapodást a kormány
Újabb nagyvállalattal, a Sanofi gyógyszeripari céggel köt ma stratégiai partnerségi megállapodást a kormány.
Szívesen szerződik a multikkal az Orbán-kormány
A nagybefektetőkkel aláírt stratégiai megállapodások nem tartalmaznak támogatás vagy adókedvezmény odaítéléséről szóló rendelkezést, inkább a magyar gazdaságpolitika a kiszámíthatóságát növelik - véli a nemzetgazdasági miniszter.
A magyar multi is stratégiai partner lett
A Waberer\'s International Zrt.-vel kötött stratégiai megállapodást a kormány pénteken Budapesten. A megállapodást Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter és Wáberer György, a cég elnök-vezérigazgatója írta alá.