Újabb stratégiai megállapodásokat köt az Orbán-kormány
Az elektronikai Festo AG&Co. és a cukoripari Agrana Csoport magyarországi leányvállalataival köt stratégiai megállapodásokat a kormány - az erről szóló kormányhatározatok a pénteki Magyar Közlönyben jelentek meg.




