Európa pluszos napot zárt
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden. Az európai tőzsdezárást követően a tengerentúlon a Dow veszteségben, a Nasdaq és az S&P 500 nyereségben állt.
Európa pluszos napot zárt
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden. Az európai tőzsdezárást követően a tengerentúlon a Dow veszteségben, a Nasdaq és az S&P 500 nyereségben állt.
Európában Budapest lógott ki a sorból
Pozitív kezdés után többségében indexemelkedéssel, rekordközeli szinten fejezték be a csütörtöki kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
Vegyes nap volt Európában
Gyenge kezdés után vegyesen fejezték be a szerdai kereskedést Európa tőzsdéi - írja az MTI.
Zöldhullám kezdődhet csütörtökön a tőzsdéken
A nemzetközi tőzsdei trendet követve indexemelkedésre lehet számítani csütörtökön az európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Zöldben nyithat Európa
Indexemelkedésre lehet számítani kedden a főbb európai értékpapírpiacokon a kereskedés kezdetén - írja az MTI.