Kirobbanó nap volt az európai tőzsdéken
Rég nem látott erősödéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden.
Kirobbanó nap volt az európai tőzsdéken
Rég nem látott erősödéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden.
Pozitív kezdés Európában és Budapesten
A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek és a BUX is pluszban kezdi a hét utolsó napját.
Rossz lendületet vettek a tőzsdék, Budapest sem kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdék az előző nap pozitív kezdésből fordulta veszteséges zárásba. Budapesten is elmaradt a korrekció.
Az olajár ismét emelkedett, de a börzék nyomott hangulatban zárták a hetet
Az európai tőzsdék veszteséggel zárták a hetet: a londoni, a frankfurti és a párizsi börze is mínuszokra volt csak képes - adta hírül a heti tőzsdezásárt követően az MTI.
Vörösbe fordult Európa
Indexcsökkenéssel indult szerdán a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon a keddi vegyes, többségében veszteséges zárás után.