Újra nyereséges félévet zárt a Délhús Rt.
A vágókapacitásának jelenleg csupán a felét tudja kihasználni az elmúlt két évet jelentős veszteséggel záró Délhús Rt. A mintegy ezer dolgozót foglalkoztató társaság az első félévet nyereséggel zárta, az idei nettó árbevétel azonban várhatóan kisebb lesz a tavalyinál.
