Csaknem hat mázsa romlott hús vár megsemmisítésre
A rossz időjárás okozta áramkimaradás miatt a családi hűtőszekrényekben megromlott csaknem hat mázsa húst adtak le eddig a nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft. állategészségügyi telepén - közölte a cég sajtóreferense kedden az MTI-vel.
