BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
header

Románia

09.
01.
22:40

A román kormány csökkentette az áramfogyasztási támogatási limitet

A román kormány módosította csütörtökön az energiaárak korlátozásáról szóló, tavasszal kiadott rendeletét, és az eddigi 300 kilowattóra helyett 255 kilowattórában határozta meg azt a havi villamosenergia-fogyasztást, ameddig a kilowattóránként 0,80 lejes (66 forint) ársapkával védi a lakossági fogyasztókat a piaci áraktól - jelentette az MTI tudósítója.

Szerző(k):
Domokos Erika