Zsákutcába lavírozta magát a kormány rezsicsökkentésével, Romániában
A bukaresti kormány próbálkozása arra, hogy korlátozza az energia fogyasztói árát egyfajta állatorvosi ló lehet Európában, amelyet tanulmányozva minden ország rájöhet, mekkora csapdákat tartogat egy ilyen intézkedés. A gazdasági és megélhetési válság kezelését szolgáló intézkedés csak fokozta a bajokat, a satuba került energiaszolgáltatók bedőlése maga alá temetheti hitelező bankjaikat is.




