Csökkenéssel indulhat a kereskedés a tőzsdén
A nemzetközi befektetői hangulat továbbra is negatív, így hétfőn várhatóan csökkenéssel nyit a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) - közölte az MTI-vel az Equilor elemzője.
Csökkenéssel indulhat a kereskedés a tőzsdén
A nemzetközi befektetői hangulat továbbra is negatív, így hétfőn várhatóan csökkenéssel nyit a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) - közölte az MTI-vel az Equilor elemzője.
Másfelé ment a Mol és a Magyar Telekom
A vezető részvények közül a Mol és a Magyar Telekom ért el pluszt ezen a héten, az OTP és a Richter árfolyama ellenkező irányba tartott.
Röpködtek a mínuszok Európában és Budapesten
Az OTP árfolyamának több mint 2 százalékos esése húzta le a BUX-ot, amely még 0,34 százalékos gyengülésével is felülteljesítette az európai piacokat - mondta el a pénteki részvénypiaci kereskedésről Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek. A vezető nyugat-európai tőzsdék is mínusszal zártak.
Gyenge napot zárt a BÉT
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 772,25 pontos, 1,45 százalékos csökkenéssel, 52 349,65 ponton zárt csütörtökön - írja az MTI.
1,1 százalékos pluszban zárt a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 576,26 pontos, 1,1 százalékos emelkedéssel, 53 121,90 ponton zárt szerdán. A részvénypiac forgalma 10,9 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.