Nyaralni mentek a befektetők a magyar tőzsdéről
Négymilliárdos forgalommal zárta a hétfői kereskedést a magyar tőzsde, a BUX 0,2 százalékot gyengült. Eseménytelen nap volt, az OTP árfolyama esett a legnagyobb mértékeben, az elemző szerint a banki részvény árfolyama június eleje óta negatív korrekciós fázisban van.




