Pluszban Budapest
Emelkedéssel indította a napot Budapest és a lendületét délelőtt tartani is tudta, annak ellenére, hogy a vezető részvények vegyesen teljesítettek.
Pluszban Budapest
Emelkedéssel indította a napot Budapest és a lendületét délelőtt tartani is tudta, annak ellenére, hogy a vezető részvények vegyesen teljesítettek.
A Richter és a Mol is meglepetést okozott
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 329,04 pontos, 0,66 százalékos csökkenéssel, 49 721,84 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 6,2 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Esik a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a változatlan nyitás után csökkent hétfőn kora délutánig. A BUX fél 3-kor 49 769,50 ponton állt, ami az előző, pénteki záró- és a hétfői nyitóértékéhez képest egyaránt 281,38 pontos, 0,56 százalékos csökkenés.
Történelmi csúcson hagyta abba Budapest a héten
Növekvő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 50 050,88 ponton, történelmi csúcson zárt pénteken, 1439,93 ponttal, 2,93 százalékkal magasabban előző heti záróértékénél.
Budapest emelkedéssel zárhat, Európában mínuszokat várnak
A Mol kedvező gyorsjelentése miatt nyitásban folytatódhat az emelkedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) - írta az MTI-nek küldött kommentárjában Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője. Az európai tőzsdéket az amerikai munkaerőpiaci helyzet húzhatja le.