Beindul a magyar gyorsjelentési szezon is
Miközben a tengerentúlon és Nyugat-Európában már a végéhez közelít az első negyedéves eredmények nyilvánosságra hozásának szezonja, itthon még az első számok sem láttak napvilágot. A jövő hét közepén azonban a Telekom és a Richter megnyitja a kéthetes izgalmas időszakot a Budapesti Értéktőzsdén.



