Nyugodt nap volt Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 0,6 százalékos emelkedéssel 19 072 pontra erősödött hétfőn. A részvénypiac forgalma 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama emelkedett a pénteki záráshoz képest.
Nyugodt nap volt Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 0,6 százalékos emelkedéssel 19 072 pontra erősödött hétfőn. A részvénypiac forgalma 4,0 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama emelkedett a pénteki záráshoz képest.
Az OTP remekelt, a Richternek nem jött be
A Budapesti Értéktőzsde 0,6 százalékkal 19 086 pontra emelkedett csütörtökön. A részvénypiac forgalma 7,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
Délnek vette az irányt az OTP
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a keddi záróértéknél ingadozik, a magyar blue chipek közül az OTP lefelé indult, míg a Mol emelkedik.
Mínuszban hűsöl Budapest
A nyitás óta csak egy pillanatra került a pozitív zónába a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe. A BUX 0,3 százalékos mínuszban járt 11:00 óra előtt pár perccel.
Jó napja volt a Telekomnak
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,2 százalékos csökkenéssel 19 089 ponton zárt szerdán, a részvénypiac forgalma 9,1 milliárd forint volt.