Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 0,3 százalékos veszteségben, azaz 17 943 pontnál járt a nyitást követő órában.
Gyengélkedik Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe 0,3 százalékos veszteségben, azaz 17 943 pontnál járt a nyitást követő órában.
Az OTP volt a kivétel
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe veszteséggel zárta a szerdai napot. A vezető részvények közül csak az OTP zárt pluszban.
Ekkora veszély fenyeget Ukrajnából és Oroszországból
A magyar tőzsdei blue chipek közül az OTP és a Richter ukrajnai és oroszországi kitettsége kerülhet a figyelem középpontjába a következő napokban. Mindkét cégcsoporton belül jelentős súlyt képvisel a maláj utasszállító gép tragédiája miatt egymásra mutogató két országból származó bevétel.
Mínuszba csorgott Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,60 százalékos csökkenéssel 18 495 ponton zárt kedden. 5.7 milliárd forintos forgalom mellett.
A Richter volt a kivétel
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,7 százalékos csökkenéssel 18 606 ponton zárt hétfőn 7 milliárd forintos forgalomban. A vezető részvények közül csak a Richternek sikerült pluszban zárni.