Kicsit az OTP is gyengült
Nem tudta megismételni a BUX a szerdai folyamatos hegymenetet csütörtökön: bár többször is megpróbálkozott az emelkedéssel, a vége némi mínusz lett.
Kicsit az OTP is gyengült
Nem tudta megismételni a BUX a szerdai folyamatos hegymenetet csütörtökön: bár többször is megpróbálkozott az emelkedéssel, a vége némi mínusz lett.
Nagyot ugrott az OTP
Kitartó meneteléssel napi csúcsán zárt szerdán a BUX.
Felfelé tart Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe szerdán délelőtt 11 óra előtt pár perccel nyereségben állt alacsony forgalom mellett.
Tartja előnyét a BUX
A BÉT indexe délelőtt 17 400 pont közelében tetőzött, majd 17 300 alatt ingadozott.
Megint mínuszban a BUX
Tovább tart az árfolyamok lejtmenete.