Az OTP viszi a prímet Budapesten
A BUX mínuszban, de az OTP felfelé menetel.
Az OTP viszi a prímet Budapesten
A BUX mínuszban, de az OTP felfelé menetel.
Eseménytelen napon remekelt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, 0,5 százalékos emelkedéssel, 17 885 ponton zárt hétfőn.
Pluszban kezdett Budapest
A pluszos nyitás után 0,9 százalékos többletnél járt a BUX a kereskedés első fél órájának végén.
Meglódult az OTP
A nap végére felhúzták a BÉT indexét, de a záróár így is elmaradt a napi maximumtól.
Budapest megúszta a pánikot
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,5 százalékos emelkedéssel 17 506 ponton zárt pénteken 7,2 milliárd forintos forgalom után.